INTERIOR DESIGN in Ukraine

Про книгу

Весна 2020 року змінила повсякденне життя абсолютно всіх людей планети. Перебуваючи вдома в ізоляції, ми всі зрозуміли, яке значення мають для нас громадські місця. У такі часи інтер’єрні рішення просторів, де люди проводять значну частину життя, стають особливо помітними та важливими.

Interior Design in Ukraine

Проєкти

INTERIOR DESIGN in Ukraine охоплює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.

Projects

«Більшу частину свого часу ми проводимо в приміщеннях – вдома, на роботі, в торгівельно-розважальних та спортивних центрах, ресторанах, кафе та барах. Дуже часто ми не звертаємо увагу на те, який великий вплив має інтер’єр на наш настрій, на бажання плідно працювати чи, навпаки, відпочивати. Тому грамотне оформлення внутрішнього простору так само важливе і цікаве як і оформлення великих містобудівних проєктів. 

У гарному інтер’єрі народжуються найкращі думки, в якій сфері ви б не працювали.
У книзі «INTERIOR DESIGN in Ukraine» зібрано найбільш яскраві та цікаві реалізовані українські об’єкти, які було створено цього та минулого року. Дуже цікаво, що саме увійшло до збірки. Чекаємо!»

Олександр Свистунов

ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР КИЄВА –
ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ
ТА АРХІТЕКТУРИ КМДА

ДИЗАЙНЕРИ

Автор та CP PUBLISHING вдячні всім Дизайнерам, Архітекторам і Студіям, які взяли участь у книзі. Українські дизайнери створюють стильні, функціональні простори з метою покращення життя кожної людини, роблячи його комфортнішим. Багато з них слідкують за тенденціями останніх років і соціальними потребами, використовуючи екологічні, стійкі чи перероблені матеріали. 

Buy Book Now!

Інтер’єрні рішення для громадських приміщень, де люди проводять значну частину життя

Автор і CP PUBLISHING щиро дякують всім нашим Партерам, які підтримали цей Проєкт!  

Про автора: Люсія Бондар – досвідчений медіа-менеджер і видавець, засновник видавництва CP PUBLISHING. Вона навчалася в різних університетах, зокрема в Harvard Business School. Люсія Бондар є журналістом видання CP (COMMERCIAL PROPERTY) та автором різних спеціалізованих публікацій протягом останніх 10 років. Під її керівництвом була проведена значна кількість популярних і відомих подій в Україні, серед них щорічний Architecture&Design Forum. Вона захоплюється дизайном інтер’єру; Люсія Бондар вивчала «Дизайн інтер’єру» в ISTITUTO MARANGONI. 

Блог

Interior Design in Ukraine

Замовлення

 

SOLD OUT!

Ми не надсилаємо спам!

ВИХІДНІ ВІДОМОСТІ

АВТОР
Люсія Бондар, видавець (CP PUBLISHING)

ШЕФ-РЕДАКТОР
Тетяна Антонюк, головний редактор (CP PUBLISHING)

КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР
Артем Бурба

 

ВИРОБНИЦТВО
Роман Куриляк

ПЕРЕКЛАД АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Editage

© 2021 CP PUBLISHING
commercialproperty.ua
+38 099 775 47 19
a.filat@c-p.com.ua