INTERIOR DESIGN in Ukraine-2

Про книгу

Книга «INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2 / Дизайн інтер’єру в Україні. Інтер’єрні рішення в житлових приміщеннях» – перше повноцінне видання про дизайн інтер’єру в житлових приміщеннях в Україні. Це друга книга серії INTERIOR DESIGN in Ukraine та третя книга з серії видавництва CP PUBLISHING про дизайн в Україні.

Interior Design in Ukraine

Проєкти

Книга INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2 висвітлює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших інтер’єрів, створених українськими дизайнерами та архітекторами протягом останніх п’яти років.

Projects

ДИЗАЙНЕРИ

Автор та CP PUBLISHING вдячні всім Дизайнерам, Архітекторам і Студіям, які беруть участь у книзі. Українські дизайнери створюють стильні, функціональні простори з метою покращення життя кожної людини, роблячи його естетичним та комфортнішим.

Buy Book Now!

Інформаційну підтримку серії книжок надає The Society of British and International Design (SBID, Співтовариство британського та міжнародного дизайну).

Автор і CP PUBLISHING щиро дякують всім нашим Партерам, які підтримали цей Проєкт!

Про авторку:

Люсія Бондар – досвідчена медіа-менеджерка і видавчиня, засновниця та керівниця видавництва CP PUBLISHING, а також журналістка та авторка різних спеціалізованих публікацій протягом останніх 10 років. Під керівництвом Люсії Бондар видавництво CP PUBLISHING організувало велику кількість міжнародних популярних і відомих подій в Україні, серед яких – щорічний Architecture&Design Forum. Люсія Бондар отримала освіту в різних університетах, зокрема в Harvard Business School, а також вивчала «Дизайн інтер’єру» в ISTITUTO MARANGONI. Також вона авторка першої української серії книг про дизайн, виданих CP PUBLISHING.

Блог

Interior Design in Ukraine

ORDER

Ціна замовлення: 1299,- грн

Ми не надсилаємо спам!

ВИХІДНІ ВІДОМОСТІ

АВТОРКА
Люсія Бондар

 

РЕДАКЦІЙНА ДИРЕКТОРКА
Тетяна Антонюк

 

КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР
Артем Бурба

 

ВИРОБНИЦТВО
Роман Куриляк

 

КООРДИНАТОРКА
Альона Філат

 

ПЕРЕКЛАД АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Editage

 

©2021 CP PUBLISHING
+38 099 775 47 19
a.filat@cp.com.ua