ILLUSTRATION in Ukraine

Про книгу

Книга «ILLUSTRATION in Ukraine» – вражаюче видання у твердій обкладинці, понад 200 сторінок, з яскравими оригінальними ілюстраціями від 30 найталановитіших українських митців.

Interior Design in Ukraine

PICTORIC

Упорядкування книги «ILLUSTRATION in Ukraine» здійснено разом з клубом ілюстраторів Pictoric, заснованим у 2014 році. Місія клубу — розвиток та популяризація якісної української ілюстрації як окремого виду мистецтва в Україні, так і творчості українських художників за кордоном.

Projects

ІЛЮСТРАТОРИ

Автор та CP PUBLISHING вдячні клубу ілюстраторів Pictoric і всім художникам, які беруть участь у книзі. Кожен із ілюстраторів, який входить до Pictoric, самобутній та успішний у своїй сфері, але саме разом їм вдається робити потужні ілюстраторські проєкти і не лише в України, але й за кордоном.
Buy Book Now!

ARCTIC PAPER

Видавництво CP PUBLISHING вдячно і дуже пишається підтримкою проєкту з боку компанії ARCTIC PAPER! Ми цілковито розділяємо філософію ARCTIC PAPER – підтримуємо використання екологічно дружнього паперу, за допомогою якого можна донести справжні природні відчуття від книги.
arcticpaper.com

Про авторку:

Люсія Бондар – досвідчена медіа-менеджерка і видавчиня, засновниця та керівниця видавництва CP PUBLISHING, а також журналістка та авторка різних спеціалізованих публікацій протягом останніх 10 років. Під керівництвом Люсії Бондар видавництво CP PUBLISHING організувало велику кількість міжнародних популярних і відомих подій в Україні, серед яких – щорічний Architecture&Design Forum. Люсія Бондар отримала освіту в різних університетах, зокрема в Harvard Business School, а також вивчала «Дизайн інтер’єру» в ISTITUTO MARANGONI. Також вона авторка першої української серії книг про дизайн, виданих CP PUBLISHING.

Блог

Interior Design in Ukraine

Замовлення

Ви можете зробити замовлення вже зараз!

Надішліть нам e-mail, заповнивши форму нижче, або зателефонуйте (чи надішліть повідомлення в Telegram, Viber, WhatsApp):

+38 099 775 47 19 (Альона Філат)

Ціна: 1299,- грн

Ми не надсилаємо спам!

ВИХІДНІ ВІДОМОСТІ

АВТОРКА
Люсія Бондар

РЕДАКЦІЙНА ДИРЕКТОРКА
Тетяна Антонюк

КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР
Артем Бурба

РЕДАКТОРКА
Анастасія Потапенко

ВИРОБНИЦТВО

Роман Куриляк


КООРДИНАТОРКА

Альона Філат


ПЕРЕКЛАД АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Editage

© 2021 CP PUBLISHING
commercialproperty.ua
+38 099 775 47 19
a.filat@c-p.com.ua